Jacek Durski
Grafik komputerowy. Projektant, nauczyciel, informatyk.

Od 1994 roku pracuję z programem CorelDRAW zarówno jako projektant w firmie reklamowej jak i dydaktyk na uczelni oraz liceum. W 2006 roku napisałem podręcznik „CorelDRAW X3 dla każdego”. Doświadczenie jakie w tej dziedzinie zdobyłem, wymagało ciągłego uczenia się, poszukiwania, eksperymentowania a przede wszystkim ciężkiej pracy.

Aby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, przygotowałem szereg darmowych ćwiczeń online, dzięki którym możesz poznać program CorelDRAW. Mam nadzieję, że zamieszczone tu zadania, okażą się dla Ciebie drogi czytelniku, pomocne w poznaniu możliwości programu CorelDRAW. Jeśli tak to zapraszam do grona sympatyków na Facebooku, InstagramieYouTube oraz Pintereście

Stronę tę założyłem w 2010 roku i w miarę możliwości dodaję kolejne ćwiczenia. Mam wiele pomysłów na rozwój tego serwisu, jednakże do ich realizacji potrzebuję także Twojej pomocy. O planach i możliwości współpracy napisałem w swoim profilu Patronite oraz w poniższych artykułach:
P.S. A tak na marginesie, jak zawsze pozostaję otwarty na wszelką formę współpracy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).