Jacek Durski
Fotograf. Grafik komputerowy. Nauczyciel, informatyk.

Od 1994 roku pracuję z programem CorelDRAW zarówno jako projektant w firmie reklamowej jak i dydaktyk na uczelni oraz liceum. W 2006 roku napisałem podręcznik „CorelDRAW X3 dla każdego”. Doświadczenie, jakie w tej dziedzinie zdobyłem, wymagało ciągłego uczenia się, poszukiwania, eksperymentowania a przede wszystkim ciężkiej pracy.

Aby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, przygotowałem szereg darmowych ćwiczeń online, dzięki którym możesz poznać program CorelDRAW. Mam nadzieję, że zamieszczone tu zadania, okażą się dla Ciebie drogi czytelniku, pomocne w poznaniu możliwości programu CorelDRAW. Jeśli tak to zapraszam do grona sympatyków na Facebooku, InstagramieYouTube oraz Pintereście

Stronę tę założyłem w 2010 roku i w miarę możliwości dodaję kolejne ćwiczenia. Mam wiele pomysłów na rozwój tego serwisu, jednakże czas nie jest z gumy. Jak tylko będę miał go trochę na zbyciu, przygotuję kolejne ćwiczenia. 

Od dzieciństwa lubiłem robić zdjęcia. Zacząłem od Smieny 8M. Potem było kilka Zenitów. Własna ciemnia fotograficzna. Później wkroczył świt zdjęć cyfrowych. Po drodze ukończyłem Akademię Fotografii w Krakowie. A dlaczego o tym tutaj piszę? Ponieważ pragnę Cię zaprosić na stronę poświęconą fotografii artystycznej sprzedazfotografii.pl
 
P.S. A tak na marginesie, jak zawsze pozostaję otwarty na wszelką formę współpracy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).