Minęły kolejne dwa miesiące. To był trudny okres dla mnie a co za tym idzie i serwisu corel.durscy.pl. Natłok nowych obowiązków w szkole oraz sesja na uczelni spowodowały, że na stronę zaglądałem raz na jakiś czas. Niemniej jednak pojawiło się kilka nowych rysunków (w tym animek z robotami). Odpisywałem na pytania internautów. No i oczywiście pamiętałem o swoich darczyńcach. Wszyscy dostali kolejne, niepublikowane ćwiczenia. Wśród nowych patronów rozlosowałem kolejną książkę-podręcznik. Zainteresowanych tym tematem odsyłam na mój profil na patronite.pl.
Jako ciekawostkę podam tylko tyle, że przekroczyliśmy już 20% pierwszego progu. Progu, który spowoduje pojawianie się co miesiąc nowego ćwiczenia. Ćwiczenia dla wszystkich.
Licząc na Wasze wsparcie, pozdrawiam,
Jacek DurskiTak, to nie jest środek miesiąca. Przesunąłem podsumowanie na przełom miesięcy, co wydaje się bardziej logiczne. Bo niby po co za każdym razem tłumaczyć, że czas posumowania związany jest z dniem przystąpienia do patronite.pl.
A co się podziało w ostatnim czasie? Do 15-go stycznia kontynuowałem publikowanie codziennie jednego rysunku w ramach bloga „Durski rysuje”. Przeglądając te ponad 80 prac, można zobaczyć jak rysunki zrobione z prostych kształtów, ewoluowały do bardzo złożonych kompozycji. Oczywiście dalej będę publikował kolejne prace, niemniej jednak, z racji ich złożoności będę to robił co dwa-trzy dni.Ostatni miesiąc to przede wszystkim rozwój bloga Durski rysuje zdobywa on coraz większą popularność. Co widać nie tylko w statystykach odwiedzin ale także na koncie instagramowym.
Wysłałem do swoich patronów, pierwsze dodatkowe ćwiczenie (pdf wysłany mailem).
Rozszerzyłem listę „upominków” dla patronów (szczegóły na stronie Podarunki dla darczyńców).
Licząc na Wasze wsparcie, pozdrawiam,
Jacek DurskiSerwis patronite.pl zwiększył swoją funkcjonalność o możliwość modyfikowania czasu trwania oraz kwoty wsparcia. Opis z krótkim (aczkolwiek zwięzłym) przewodnikiem zamieszczono w artykule Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!Minął kolejny piętnasty. Czas na podsumowanie. Tym bardziej, że się trochę w ciągu ostatnich trzydziestu dni podziało.
Pojawiła się zakładka Podarunki z informacją jakie profity czekają na osoby wspierające corel.durscy.pl. A w niej parę nowości. Np. od nowego miesiąca wszystkim zainteresowanym „patronom” będę wysyłać mailem dodatkowe niepublikowane wcześniej ćwiczenia (lub jak kto woli rysunki).